O firmie PDF Drukuj Email

 

Firma Familiar Broker działa na polskim rynku już od 18 lat!

 

Oferujemy kompleksowe usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego w zakresie ubezpieczeń indywidualnych i grupowych. Zapewniamy analizę i pomoc w zakupie wszelkich ubezpieczeń od najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych działającyh na rynku polskim.

 

Nasze usługi nie są płatne dla ubezpieczającego się, nie podwyższają więc kosztów ubezpieczenia. Broker otrzymuje prowizję wyłącznie od Towarzystw Ubezpieczeniowych.

 

 

 

Usługi FAMILIAR  BROKER obejmują:

- rozpoznanie potrzeb ubezpieczeniowych klienta,
- analizę aktualnej oferty zakładów ubezpieczeniowych oraz optymalny dobór gwarancji ubezpieczeniowych w istniejących warunkach rynkowych,
- negocjację warunków ubezpieczenia z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta,
- lokatę ubezpieczenia we wskazanym towarzystwie ubezpieczeniowym,
- bieżącą stałą obsługę polis (kontrola terminów płatności, zmiany w umowach itp.)
- fachową pomoc w procesie likwidacji szkód i dochodzenia roszczeń od ubezpieczycieli.

 

 

Od 13 lat specjalizujemy się w ubezpieczeniach medycznych dla lekarzy, szpitali, przychodni lekarskich, aptek itp. Obecnie obsługujemy ponad 500 lekarzy głównie z Wojskowej Izby Lekarskiej na terenu całego Kraju.

 

 

Właściciel firmy :

Henryk Łazarski

Wykształcenie wyższe ekonomiczne, w ubezpieczeniach pracuje od 18 lat. Początkowo w firmie brokerskiej Canada Brokers. Od 1999 roku posiada własną licencję brokerską nr 674/99 z dnia 28 października 1999 roku jako broker indywidualny.

0d roku 2006 jest Przewodniczącym Komisji Etyki Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

 

 

Image